KKK

Kas beebi riideid on ohutu pesta koos teiste pereliikmete riietega?

Lapse tundlik ja õrn nahk on kergesti ärrituv. Igapäevase pesuvahendi mõned koostisosad võivad olla ärritavad, mistõttu on esimesel eluaastal soovitatav kasutada ainult lastele ettenähtud tooteid. Vastsündinu- ja beebiriided on soovitatav eraldada teiste pereliikmete riietest, välja arvatud ema T-särgid ja rinnahoidjad. 2–3 aasta vanuse lapse, kelle immuunsüsteem on tugevnenud, riideid saab pesta juba koos teiste pereliikmete riietega. Lovela tooted on allergiaohutud, seega võivad neid kasutada igas vanuses allergikud.

Kas Lovela Tooted Võivad Põhjustada Allergiat?

Vastsündinute, imikute ja väikelaste riideid, võttes arvesse nende naha eripärasid, tuleb pesta spetsiaalselt välja töötatud pesupehmendajate ja pesuvahenditega, näiteks Lovelaga. Need tooted ei sisalda ensüüme ega optilisi valgendajaid ning pesuainete ja aromaatsete ühendite kogus on viidud miinimumini. Lovela tooted on allergiaohutud, st ei ärrita ega põhjusta allergiat. Kuid võib juhtuda, et isegi kõige allergiaohutum toode põhjustab ärritust. Sageli on sellistel juhtudel pesuvahendit kasutatud valesti – pole piisavalt loputatud või on pesuvahendit lisatud liiga palju. Kangasse jäänud vahendi jäägid võivad lapse nahka ärritada. Seetõttu kasutage alati pesuvahendeid vastavalt tootja juhistele.

Kas Lovela Sobib Psoriaasihaigetele?

Psoriaasi ravi aluseks on õige nahahooldus, niisutamine, samuti haiguse sümptomeid halvendavate faktorite vältimine. Õigesti valitud lapsehooldustooted ei asenda kindlasti ravi, kuid need aitavad vähendada haiguse sümptomeid ja parandada elukvaliteeti. Psoriaasiga patsientide kosmeetika- ja puhastusvahendid peavad vastama väga rangetele kriteeriumitele. Need peavad olema preparaadid, mis ei põhjusta mingit ärritust, on allergiaohutud, vähese pesuainega, ilma aromaatsete ühenditeta, optiliste valgendajateta ja keemiliste aineteta. Lovela vastab kahtlemata nendele kriteeriumidele, seega pesu pesemine Lovela toodetega võib psoriaasiga inimestel vähendada nahaärritust ja seega aidata tundliku naha hooldusel.

Kas Ka 4-aastasele Lapsele Võib Tekkida Lööve Igapäevastest Pesuvahenditest?

Laste naha seisundi muutuste põhjused võivad olla erinevad, alates hooldamise vigadest ning lõpetades allergiate ja infektsioonidega. Beebi nahk on väga tundlik, piisab sobimatust nahahooldusvahendist ja pesuvahendist ning võib tekkida ärritus, näiteks lööve või punased laigud mähkme ümber. Kui lapsel on väga tundlik nahk, on vaja eriti hoolitseda õige hügieeni eest.

  • Peske last õrnade, allergiaohutute vahenditega, mis sobivad lastele, on ilma aromaatsete koostisosade ja värvaineteta.
  • Kuivatage lapse nahka hoolikalt.
  • Nahaärritust süvendab liiga pikk soojas vees sulistamine.
  • Riietage laps hingavatesse riietesse ja puuvillasesse aluspesusse.
  • Peske lapseriideid allergiaohutute pesuvahenditega, näiteks Lovelaga. Need on allergiaohutud, mis tähendab, et need ei põhjusta ärritust.
  • Punetuse korral võib kasutada salvi, mis sisaldab alantoiini, pantenooli või tsinkoksiidi.
  • Vältige liigset kosmeetikat. Kui punetuskohas tekivad punased muhud ja marrastunud haavad, võib see olla märk bakteriaalsest või seennakkusest – sel juhul on kõige parem konsulteerida arstiga, kes soovitab sobiva ravi. Kui midagi ei parane 3 päeva jooksul, peaksite arstiga uuesti konsulteerima.

Mähkmedermatiit tekib kõige sagedamini:

  • antibiootikumide võtmise ajal;
  • kuseteede infektsiooni ajal;
  • allergikutel.

Sellistes olukordades saab sobivaid ravimeid soovitada ainult arst.

Minu poeg on 10-kuune ja ta sügab tihti oma keha, kuid löövet ei ole. Mida teha?

Sügelev nahk on tavaliselt nahaärrituse tulemus. Beebit vannitades kasutage väikelastele mõeldud nahahooldusvahendeid ning ärge liialdage selle KOGUSEGA. On hea kasutada ühe tootepere kõige lihtsama koostisega hooldustooteid, et probleemide korral oleks lihtsam nahaärrituse põhjus kindlaks teha. Pea meeles, et parimad lasteriided on valmistatud 100% puuvillast. Sünteetilised kangad suurendavad lapse higistamist, mis võib põhjustada sügeleva, tundliku naha tekke. Sügelust võivad põhjustada pesuvahendites olevad ained. Igapäevased pesuvahendid sisaldavad sageli optilisi valgendajaid, mis jäävad kangasse pärast pesu ja võivad nahka ärritada. Seetõttu tuleks kasutada spetsiaalseid lastele mõeldud pesuvahendeid, mille koostis on kohandatud lapse tundlikule nahale. Pesupehmendajate ostmisel valige ainult neid, mis on mõeldud lasteriietele ja milles on vähendanud aromaatsete koostisosade kogust, et vähendada nahaärrituse ohtu. Kui sügelus püsib, tuleb koos lapsega minna arsti juurde, sest sügelus ei ole alati lihtsalt nahaärrituse sümptom, vaid see võib olla ka näiteks maksahaiguse sümptom.

Millise Vanuseni Tuleks Kasutada Lasterõivaste Pesuvahendeid?

Lapse riiete ja voodipesu pesemiseks kasutage spetsiaalseid pesupulbreid ja pesuvahendeid madala pesuainete kontsentratsiooniga, näiteks Lovela. Need tooted on allergiaohutud, mis tähendab, et need ei sisalda aineid, mis võivad ärritada lapse tundlikku nahka. Beebiriideid on soovitatav pesta lastele sobivate puhastusvahenditega beebi esimesel eluaastal, samuti erijuhtudel kuni 3 aastat, kui lähisugulastel või lastel esinevad allergilised reaktsioonid.

Meie Laps Magab Koos Meiega. Kas Ma Pean Ka Meie Riideid Lasteriiete Pesuvahenditega Pesema?

Sageli veedavad vastsündinud ja imikud palju aega oma vanemate voodis. Seega puutub nende nahk kokku vanemate voodipesu või pidžaamadega. Selleks, et mitte ärritada lapse tundlikku nahka, on soovitatav pesta oma voodipesu, imetamise rinnahoidjat ja ema öösärke laste pesuvahenditega, näiteks Lovelaga. Kasutage ainult selliseid tooteid, millel on spetsiaalselt välja töötatud koostis, mis on kohandatud laste naha vajadustele. Tavalised pesupulbrid sisaldavad rohkem pesuaineid, valgendajaid ja aromaatseid ühendeid, mis võivad laste nahka ärritada.

Kas Ma Peaksin Pesema Riideid, Mis On Uhiuued?

Vastsündinutele mõeldud riideid ette valmistades on vaja pesta riideid, samuti ülerõivaid, voodipesu ja tekke. Kõikidel nendel esemetel on otsene kontakt lapsega, kuid enne nende ostmist on neid puudutanud suur hulk inimesi – tehase töötajad, tarnijad, kliendid. Me ei tea, kus ja kuidas neid on ladudes hoitud, mistõttu soovitame ohutuse tagamiseks enne kasutamist pesta kõik riided, voodipesu ja tekid. Soovitatav on pesta neid vahenditega, mis on mõeldud lastele alates esimestest elupäevadest, näiteks Lovela. Need vastavad tundliku naha erilistele vajadustele.